добредојдени да ни

Ние нудиме најдобар квалитет на производите

KAMGOLD Печатење и пакување Машини Фабрика основана во 2005 година, кој се наоѓа во Pearl River Delta индустриски град Dongguan. Од своето основање, ние сме биле да се почитуваат "се фокусира на професионални" бизнис филозофијата, долгорочно производство на различни видови на брендови, ознаки, етикети за клиентите, пост-прес автоматско производство на опрема.

По неколку години напори, има развиено целосно автоматски hangtag threader машина, автоматски тагови дупчење дупчица машина, со автоматско повеќе заглавија обележување машина РФИД, двострано лепило машина и така натаму, доволно патенти, и да стане признавање на пост-прес опрема за автоматика на пазарот производителот.

Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со совршена postpres и решенија, го спасува работна сила за вашата компанија, да се подобри квалитетот на производите, да се создаде бенефиции.

топла производи

  • KAMGOLD Вести

  • KAMGOLD Вести